Multiserwis

Przedsiębiorstwo MULTiSERWIS z siedziba w Krapkowicach działa na rynku izolacji przemysłowych od 1991 roku. Obecnie jest jednym z największych pracodawców na Opolszczyźnie, zatrudnia ponad 3000 pracowników. Działalność MULTiSERWIS'u skupia się na świadczeniu usług w branży izolacji przemysłowych, rusztowań przemysłowych, a także usługach montażowych, w budownictwie tunelowym.

Prężny i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa sprawia, iż stale poszukuje pracowników, oferując im szanse rozwoju i kariery w przyszłościowych i unikatowych zawodach, jakimi są monter i blacharz izolacji przemysłowych. Obecnie rozpoczyna się procedura rekrutacyjna dla absolwentów gimnazjum, chcących kształcić się w zawodach montera izolacji przemysłowych i blacharza izolacji przemysłowych. Praca w tych zawodach nie ma nic wspólnego z rutyna, a pracownicy często podróżują, poznają świat, i „szlifują” języki obce.

Firma gwarantuje wysoki poziom nauczania praktycznego i teoretycznego realizowany przez osoby posiadające bardzo duże doświadczenie zawodowe i odpowiednie kwalifikacje. Zapewnia pracownikom młodocianym odpowiedni system motywacyjny, przede wszystkim stypendium za uzyskanie odpowiedniej średniej ocen, zaczynające się od 300 zł miesięcznie. Uczniowie mogą ubiegać się o refundacje kosztów biletów do kina, teatru, siłowniczy, na basen lub uczestniczyć w wyjazdach integracyjnych, np. na narty.

Szczególnie ważne jest, ze po ukończeniu szkoły i praktycznej nauki zawodu młodzi ludzie maja gwarancje zatrudnienia w przedsiębiorstwie.

Dodatkowo ucząc się w klasie patronackiej uczniowie mają możliwość uzyskania:

  • miesięcznego stypendium za wyniki w nauce od średniej 4,0,
  • premię za wyniki w nauce z języków obcych,
  • a także korzystania z funduszu socjalnego firmy tak jak wszyscy pracownicy.

Gwarantowany transport spod ZS na zajęcia praktyczne.

Więcej informacji o zawodach dostępnych jest na stronie internetowej MULTiSERWIS.

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok