Biblioteka

Szkolna biblioteka

Katalog biblioteki
x
Książek w bibliotece
x
Nowych książek w tym roku!
Masz propozycję na przeczytanie ciekawej książki?
Napisz na maila: biblioteka@zs.zdzieszowice.pl

Imię mojej miłości

Książka "Imię mojej miłości" Sandi Lynn jest cudowną książką na doła po nieszczęśliwej miłości a także na poprawę humoru i poznanie co to jest prawdziwa miłość. Ukazuje rożne aspekty życia między innymi jak ciężko po rozstaniu jest głównej bohaterce, ale pomimo bólu i niechęci do facetów. Pewnego dnia spotyka Simona Younga, młodego właściciela największej na świecie sieci luksusowych hoteli i właśnie wtedy jej życie zaczyna na nowo się układać. Uważam że książka jest godna polecenia tak jak inne książki tej autorki bo na prawdę jest świetnie napisana.

Wiedźmin

Oto zbiór opowiadań nawiązujących do opowieści o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego. Główny bohater serii Sapkowskiego jest jednym z tych, którzy się nigdy nie starzeją, nie szkodzi im upływ czasu, ciągle na nowo potrafią rozbudzać wyobraźnię czytelników, jak i kolejnych pokoleń twórców.

Echa kolejnych tomów przygód Geralta z RiviiI nie milkną do dziś. Złożona z pięciu części tzw. "Saga wiedźmińska", film, serial, komiksy, a ostatnimi czasy także i gry komputerowe, odnoszą spektakularny, międzynarodowy sukces.

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok