foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Dla Rodzica

Czytaj więcej

Dla Pracodawców

Czytaj więcej

Rekrutacja

Czytaj więcej

Dokumenty ZS

Czytaj więcej

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

w Zdzieszowicach

Harmonogram egzaminów poprawkowych

w ZS im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach

w r. szk. 2016/2017.

 

 

 

Data egzaminu

 

 

Godzina egzaminu

 

Egzamin z przedmiotu

 

Sala nr

30.08.2017

(środa)

8.00

matematyka

4

31.08.2017

(czwartek)

8.30

geografia

historia

13

31.08.2017

(czwartek)

8.30

j. angielski

13

 

 

PowodzeniaJ

Ruszyła dziewiąta edycja akcji PŁYWAM BEZ PROMILI pod hasłem " Pływam stylem nie promilem" https://pl-pl.facebook.com/plywambezpromili

Celem kampanii jest rozpowszechnianie wiedzy o niebezpieczeństwach, jakie wiążą się z kąpielą, pływaniem i uprawianiem sportów na obszarach wodnych po spożyciu alkoholu.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wódka (Polish Vodka Association, PVA) i partnerzy.

Czytaj więcej...

W tym tygodniu odbędą się WARSZTATY FOTOGRAFICZNE „Podstawy fotografii-pejzaże, portrety, fotoreportaże-przygotowanie do realizacji zadań projektowych”
To prawdziwa gratka dla uczestników Projektu: EDUKO 2017 pt. „Pamiętnik fotografią pisany – pasjonująca Opolszczyzna” zajęcia poprowadzi: MARCIN SZEWCZAK Prezes Zarządu Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego
spotkanie odbędzie się w dniu 22 czerwca 2017 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach. Startujemy równo o godzinie 10.00!
Młodzieżowa Rada Miejska w Zdzieszowicach ZAPRASZA!

Więcej informacji w plakacie

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jan Michalik, Paweł Kozów i Dariusz Sitko wraz z opiekunem Beatą Soczawa wzięła udział w podsumowaniu IV edycji Kampanii Edukacyjnej "Przyhamuj, życie przed Tobą", które zostało zorganizowane w dniu 14 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim. Kampania ta jest organizowana przez Opolskie Kuratorium Oświaty we współpracy z WORD w Opolu, Wojewódzką Komendą Policji w Opolu, OWR BRD w Opolu i PZM w Opolu. W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Michał Siek (Opolski Kurator Oświaty) i Henryk Wróbel (Wójt Gminy Dobrzeń Wielki).
Po uroczystym otwarciu imprezy, przedstawieniu i przywitaniu przybyłych gości, wręczono certyfikaty "Bezpieczna Szkoła" dwóm jednostkom oświatowy z województwa opolskiego (PSP w Popielowie i PG nr 5 w Opolu). Następnie głos zabrał przedstawiciel Wojewódzkiej Komendy Policji w Opolu, pan M. Milewski, który wygłosił wykład o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Na zakończenie oficjalnej części, głos zabrał przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Opolu, pan M. Wąsowski, który dokonał podsumowania działań pojętych w ramach tegorocznej kampanii edukacyjnej "Przyhamuj, życie przed Tobą" (jedno ze spotkań w ramach tej kampanii zostało zorganizowane w naszej szkole).

Czytaj więcej...

Ponad cztery godziny trwała wyjątkowa sesja fotograficzna Edukowiczów na Zamku w Mosznej. W dniu 13 czerwca w ramach projektu „Pamiętnik fotografią pisany - Pasjonująca Opolszczyzna” EDUKO 2017, uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II oraz Publicznego Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zdzieszowicach, wzięli udział w warsztacie plenerowym. To połączenie idei tradycyjnego zwiedzenia i poznania pasjonującej historii miejsca wraz z sesją fotograficzną.
Uczestnicy świetnie wykorzystali zdobytą wcześniej już wiedzę w czasie warsztatów fotograficznych na temat profesjonalnego wykonywania zdjęć. Młodzi ludzie w twórczy sposób wykorzystali własny potencjał w aranżacji sesji fotograficznej. Wzajemnie się inspirowali współpracując na planie zdjęciowym jako fryzjer, mejkapista, model czy fotograf.

Czytaj więcej...