foto1
foto1
foto1
foto1
foto1ZainSTALuj się!!

Czytaj więcej

Młodzi głosują

Czytaj więcej

Młodzieżowa Rada Miasta

Czytaj więcej

Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy

Czytaj więcej

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

w Zdzieszowicach

Ruszyła ósma edycja akcji PŁYWAM BEZ PROMILI pod hasłem " Pływam stylem nie promilem" https://pl-pl.facebook.com/plywambezpromili

Celem kampanii jest rozpowszechnianie wiedzy o niebezpieczeństwach, jakie wiążą się z kąpielą, pływaniem i uprawianiem sportów na obszarach wodnych po spożyciu alkoholu.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wódka (Polish Vodka Association, PVA) i partnerzy.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku już za nami. Każdy z nas zastanawia się jak spędzi wolny czas, zwłaszcza w taką pogodę kiedy temperatura powietrza wynosi 33 stopnie! Pamiętajcie aby nie szaleć za bardzo i uważać nad wodą, a teraz coś miłego - poniżej kilkanaście zdjęć z uroczystego zakończenia nauki.

Zakończenie klasy 3W

Z uczniami klasy 3W żegnamy się nieco czulej ponieważ kończą już naukę w naszej Szkole.

Miło nam poinformować że Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach został Laureatem pierwszej edycji ogólnopolskiego KONKURSU REBA w dwóch kategoriach: „szkół średnich województwo opolskie” oraz w kategorii „indywidualnej”.
Nasza Szkoła współpracuje ściśle z Organizacją Odzysku Reba S.A.- spółką wyspecjalizowaną w tworzeniu systemu zbiórki i odzysku baterii oraz akumulatorów małogabarytowych.
W efekcie realizacja programu przyczyniła się do:

Czytaj więcej...

„Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć”


W środę 15 czerwca uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II przeprowadzili sondę uliczną na temat Sojuszu Północnoatlantyckiego. Młodzież zapytała mieszkańców Zdzieszowic co wiedzą o NATO.
Nasze badania wykazały że 80% respondentów wie o przynależności Polski do sojuszu, a 100% uważa to za pozytywny fakt dla naszego państwa, natomiast tylko 50 % zapytanych osób potrafiło wyjaśnić że NATO jest organizacją polityczno-militarną.

Czytaj więcej...