foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Dla Rodzica

Czytaj więcej

Dla Pracodawców

Czytaj więcej

Rekrutacja

Czytaj więcej

Dokumenty ZS

Czytaj więcej

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

w Zdzieszowicach

Zaproszeni uczniowie podbijali cztery światy zdobywając punkty i nagrody.
Świat grafiki komputerowej i informatyki
Świat spedycji i giełdy transportowej
Świat eksperymentów chemicznych
Świat fotografii cyfrowej  i reklamy

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II W Zdzieszowicach zorganizowali szkolne obchody Dnia Ziemi 2017. Gościem honorowym spotkania była Pani Beata Wielgosik Dyrektor Krajobrazowego Parku Góry św. Anny, która w interesujący sposób przedstawiła aspekty bioróżnorodności  i potrzebę jej ochrony. Pouczający okazał się również wykład na temat historii ochrony przyrody w Polsce.

 Coroczny temat  Dnia Ziemi związany jest z ważnym dla środowiska i przyrody zagadnieniem  w 2017 łączy się z ochroną różnorodności biologicznej. Jest to temat ważny i szczególnie nam bliski, zwłaszcza w kontekście efektu cieplarnianego, wzrostu zanieczyszczeń wód i powietrza.

Czytaj więcej...

Nagrodę główną ( drukarka OKI ufundowana przez firmę Hardware Storm Piotr Kała) wylosowała Kamila Wieja z PG nr 4 z Kędzierzyna-Koźla. Serdecznie gratulujemy!

 

                       

Uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu zrealizowali zadania, które biorą udział w ogólnopolskim konkursie. Na naszą drużynę można głosować odwiedzając przygotowane zadania w zakładce Konkurs 20162017, ranking prac, pod linkiem:
http://anp.kj.org.pl/szkoly2017/zespol-szkol-im-jana-pawla-ii-w-zdzieszowicach/?z=1

Czytaj więcej...

Masz pomysły i zdolności graficzne? Jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej Gminy Zdzieszowice? Wystartuj w Konkursie na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Zdzieszowicach. Jeszcze do 31 maja 2017 r. możesz wysłać zgłoszenie! Prace w formie grafiki komputerowej należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powodzenia!

Regulamin konkursu.

 

 

Partnerzy

  • MULTiSERWIS
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4