foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Dla Rodzica

Czytaj więcej

Dla Pracodawców

Czytaj więcej

Rekrutacja

Czytaj więcej

Dokumenty ZS

Czytaj więcej

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

w Zdzieszowicach

Cykl spotkań  pt. "Moja wymarzona firma" to zajęcia na temat możliwości wykorzystania funduszy UE do realizacji swoich pasji, co w przyszłości może zaowocować założeniem własnej firmy. Zajęcia dają możliwość sprawdzenia umiejętności podejmowania decyzji związanych z zarządzaniem firmą.

W piątek 21 kwietnia uczniowie klasy 2 i 3 technikum mogli spróbować stworzyć plan swojej wymarzonej firmy.

Członkowie Rady Dzieci i Młodzieży RP przy MEN zdecydowali się wyjść na przeciw oczekiwaniom młodzieży w kontekście większej reprezentacji na poziomie krajowym. Pierwszym krokiem, mającym pozwolić na wypracowanie systemowych rozwiązań jest przeprowadzenie cyklu 16 spotkań w miastach wojewódzkich.
Młodzieżowa Rada Miejska ze Zdzieszowic złożona z uczniów Gimnazjum i Zespołu Szkół 19 kwietnia 2017 r. wzięła udział w spotkaniu na temat aktywności młodych.
W trakcie spotkania w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim debatowano nad możliwościami stworzenia przestrzeni do wymiany doświadczeń dla młodych, zainteresowanych aktywnością społeczną z województwa opolskiego. Była to również okazja do przedstawienia swojego zdania na temat „jakiej reprezentacji potrzebuje polska młodzież?” i rekomendacji dla dalszego działania.

Czytaj więcej...

Kwiecień to szczególny miesiąc dla Polaków - to czas Pamięci Narodowej o bohaterach którzy zwyciężali i ginęli w obronie wolności i niepodległości ojczyzny.

Doskonałą okazją do uczenia właściwych postaw patriotycznych młodzieży  stał się udział w XXV edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Jenieckiej pt. ”Nie traćmy pamięci”. Organizatorem wydarzenia było Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu.

W dniu 7 kwietnia 2017 r.  Zespół Szkół im. Jana Pawła II na etapie wojewódzkim reprezentowały Katarzyna S

Czytaj więcej...

Percepcja jest złudna, ludzkie oko zawodne, a klucz do sekretu pilnie strzeżony. Wiadomo tylko, że za kilku minutowym show kryją się godziny treningów, okupionych ciężką pracą, po to by choć na chwilę zabrać widza w podróż do  innego  magicznego świata…

Grzegorz Pawleta uczeń pierwszej klasy Technikum Zespołu Szkól im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach, na pierwszy rzut oka nie różni się od pozostałych rówieśników. Ale ma pasję - jest magikiem. Na próżno szukać czarnej peleryny i cylindra w jego szafie. Pod tym codziennym wyglądem kryje się jednak wielki talent bowiem nie wystarczy jedynie przekładać umiejętnie kart, trzeba jeszcze sprawić, żeby ludzie uwierzyli…

Czytaj więcej...

Jan Cybis to był niewątpliwie człowiek z pasją - porzucił karierę prawniczą by robić to co kochał najbardziej-malować.W dniu 4 kwietnia 2017 uczniowie klasy pierwszej technikum Zespołu Szkól im. Jana Pawła II odwiedzili Galerię Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu. Mieli okazję podziwiać dziełatego wybitnego artysty i pedagoga.

To nasza forma włączenia się w uroczystość obchodów Roku Jana Cybisa który został ustanowiony przez Sejmik Województwa Opolskiego- w 120 rocznicę urodzin malarza. To doskonała okazja do lepszego poznania działalności twórczej tej wybitnej postaci związanej z regionem opolskim. 

Czytaj więcej...

To było półtora godziny dobrej zabawy w samym środku wiosny!Uczniowie klasy pierwszej Technikum Zespołu Szkół im. Jana Pawła II 4 kwietnia 2017r. zorganizowali wycieczkę na lodowisko w Opolu.

Kreatywność stylów jazdy i układów choreograficznych nie miała końca.W efekcie powstała bardzo ciekawa sesja fotograficzna. Zapraszamy do oglądania….

Czytaj więcej...

 

 

Partnerzy

  • MULTiSERWIS
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4