foto1
foto1
foto1
foto1
foto1



Dla Rodzica

Czytaj więcej

Dla Pracodawców

Czytaj więcej

Rekrutacja

Czytaj więcej

Dokumenty ZS

Czytaj więcej

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

w Zdzieszowicach

W środę, 7 grudnia w naszej szkole odbyły się II otwarte mistrzostwa w piłkarzykach stołowych.
Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn, w tym dwie z poza naszej szkoły. Najlepszy wynik i jednocześnie mistrzostwo zdobyła para zawodników z pierwszej klasy technikum - gratulujemy Dastinowi i Emilowi.

Jędrek i Zbyszek

Z małym spóźnieniem 7 grudnia przybył do nas Mikołaj. Miał na szczęście prezenty dla nas, jednak młodzież musiała sobie na nie zapracować. Mikołaj zażyczył sobie, aby przedstawiciele klas namalowali jego portret. Nasi uczniowie z wielką radością zabrali się do malowania postaci Mikołaja farbami. Okazało się, że mają talent malarski. Oceny wykonanych dzieł sztuki podjęły się śnieżynki, które przybyły wraz z Mikołajem. Najlepsza okazała się klasa III w (nagrodą dla zwycięskiej klas jest dzień bez sprawdzianu i pytania), drugie miejsce zdobyli uczniowie klasy IV technikum (nagroda to dzień bez sprawdzianu) a na trzecim miejscu zmagania ukończyli uczniowie klasy III technikum (nagrodą jest dzień bez pytania). Na koniec uczniowie zostali obdarowani przez Mikołaja mandarynkami.

Czytaj więcej...

Jak co roku również i w tegoroczne mikołajki w Zespole Szkół gościliśmy dzieci z jednego ze zdzieszowickich przedszkoli. W tym roku gościli u nas przedszkolaki z dwójki. Przybył do nas również gość specjalny, który przebył długą drogę, aby móc wspólnie z nami się bawić i cieszyć z tego dnia. Dzieci najpierw uczestniczyły w grach i zabawach na szkolnej sali gimnastycznej, a następnie zostały obdarowane przez Mikołaja upominkami wykonanymi przez naszych uczniów. 

Dziękujemy bardzo Pani Monice Maczurek za dostarczenie zabawek, które umiliły maluchom czas spędzony w ZS.

Czytaj więcej...

Spotkania Wojewody Opolskiego i Opolskiego Kuratora Oświaty z dyrektorami,nauczycielami i rodzicami uczniów szkół województwa opolskiego w związku ze zmianą ustroju szkolnego 12.12.2016 r. 13.00

KRAPKOWICE
KRAPKOWICKIM  DOMU KULTURY, UL. PRUDNICKA 7

13.00 - dyrektorzy szkół
15.00 - nauczyciele
17.00 - rodzice uczniów

Po raz kolejny w naszej Szkole realizowaliśmy program edukacyjny "Lekcje z ZUS". Program ten obejmuje 4 jednostki tematyczne związane z powstaniem i funkcjonowaniem ubezpieczeń społecznych oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Polsce.

"Lekcje z ZUS" kończą się olimpiadą wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. W tegorocznej edycji do etapu szkolnego olimpiady przystąpili uczniowie klasy 2tac i 3w. Do drugiego etapu zakwalifikowały się:

  • Julia Latos
  • Sandra Szymaczek
  • Wioletta Golicz

Gratulujemy!!!

24 listopada 2016 r. młodzież Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach uczestniczyła w warsztatach historycznych zorganizowanych przez Muzeum Łambinowickie.

W pierwszej części spotkania Uczniowie wchodząc w rolę genealogów, mieli możliwość zdobycia wiedzy na temat jak odnaleźć swojego Przodka krok po kroku. Zagadnienie odtworzenia drzewa genealogicznego własnej rodziny oraz możliwość uzyskania konkretnych wskazówek okazało się bardzo interesujące.

Czytaj więcej...

W Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach odbyło się spotkanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych  powiatu krapkowickiego w ramach IV edycji Opolskiej Kampanii Edukacyjnej „Przyhamuj, życie przed Tobą”. Kampania to cykl działań zapoczątkowanych przez Opolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014. Celem kampanii jest uświadomienie zagrożeń wynikających z kierowania pojazdami mechanicznymi, uwrażliwienie na sytuacje kryzysowe występujące w ruchu drogowym oraz wykształcenie pożądanych reakcji na niewłaściwe zachowania kierowców, zwłaszcza w kontekście prowadzenia samochodu po spożyciu alkoholu lub środków odurzających. Partnerami w realizacji kampanii była Komenda Wojewódzka Policji w Opolu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Opolu, Polski Związek Motorowy w Opolu a także Komenda Powiatowa Policji i Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Krapkowicach.

Czytaj więcej...

 

Partnerzy

  • MULTiSERWIS
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4