foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Dla Rodzica

Czytaj więcej

Dla Pracodawców

Czytaj więcej

Rekrutacja

Czytaj więcej

Dokumenty ZS

Czytaj więcej

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

w Zdzieszowicach

W tym roku stanowiły eliminacje powiatowe konkursu o bezpieczeństwie w ruchu drogowym stały się integralną częścią spotkań z młodzieżą w ramach kampanii Opolskiego Kuratora Oświaty w Opolu. W dniu 29.09.2017 r. odbyły się one w naszej szkole. Konkurs składał się z trzech części:
- testu wiedzy o ruchu drogowym,
- udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

poszkodowanemu
- testu na symulatorze czasu reakcji
W eliminacjach wzięły udział trzyosobowe drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu krapkowickiego: Zespołu Szkół im. Jana Kilińskiego w Krapkowicach, Zespołu Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach, Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Gogolinie oraz Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszła drużyna Zespołu Szkół w Zdzieszowicach w składzie: Jan Michalik, Paweł Kozów, Dariusz Sitko, która będzie reprezentowała nasz powiat na spotkaniu finałowym kampanii, które odbędzie się w czerwcu 2018 r. w Niemodlinie.
GRATULACJE!!!

 

 

Partnerzy

  • MULTiSERWIS
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4