foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Dla Rodzica

Czytaj więcej

Dla Pracodawców

Czytaj więcej

Rekrutacja

Czytaj więcej

Dokumenty ZS

Czytaj więcej

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

w Zdzieszowicach

Uczniowie klasy drugiej i trzeciej Technikum Zespołu Szkól im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 11 października w ramach projektu Eduko 2017 „Pamiętnik fotografią pisany - Pasjonująca Opolszczyzna” zostali zaproszeni do MiG Biblioteki Zdzieszowice. Uczestniczyli w spotkaniu z Panem Adamem Hyjkiem-pasjonatem fotogrfii, podróżnikiem i nauczycielem geografii w jednej osobie. Mogli posłuchać ciekawych opowieści i zobaczyć mnóstwo inspirujących zdjęć z całego świata. Pan Adam
łączy więc dwie pasje- fotografowania i podróżowania.
Licznie przybyli goście zdobyli cenne wskazówki przydatne przy wykonywaniu fotografii. Często z tysiąca zrobionych ujęć tylko jedno ma to coś… Pan Adam zapewnił że z domu nie wychodzi bez aparatu, a jak skromnie twierdzi „moje najlepsze zdjęcie jeszcze nie zostało zrobione i ciągle mam niedosyt”…
Dziękujemy pięknie za to spotkanie i życzymy wielu „najlepszych” zdjęć!!!

 

 

Partnerzy

  • MULTiSERWIS
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4