Specjalna oferta dla fryzjerów - praktykantów

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Dla Rodzica

Czytaj więcej

Dla Pracodawców

Czytaj więcej

Rekrutacja

Czytaj więcej

Dokumenty ZS

Czytaj więcej

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

w Zdzieszowicach

Salon jest na rynku już od 28 lat. Właścicielka - Pani Hania przez wiele lat w czasie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki czesała największe gwiazdy sceny muzycznej, organizowała pokazy fryzur, czesała kandydatki do konkursu Miss Opola. Od samego początku istnienia, salon stawiał na kreatywność,zawsze podążał za obecnie panującymi trendami. Przez wiele lat szkolenia młodych uczniów na rynek pracy z salonu "Hanna" wyszło bardzo dużo doświadczonych fryzjerów, niektórzy pootwierali swoje salony, które również cieszą się bardzo dobrą renomą.

Zachęcamy młodych, ambitnych uczniów do podjęcia nauki zawodu w tym salonie.

Ps. Salon refunduje koszty dojazdu ucznia na praktykę.

 

 

Partnerzy

  • MULTiSERWIS
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4