foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Deklaracja zgody pracodawcy na praktyczną naukę zawodu.

Gimnazjalisto w poniższych firmach możesz
starać się o praktyczną naukę zawodu:

 

 ZAWÓD

Numer w klasyfikacji szkolnictwa zawodowego /

 PRACODAWCA / kontakt

Monter izolacji przemysłowych712403

Kwalifikacja

B.10. Wykonywanie izolacji przemysłowych

Blacharz izolacji przemysłowych721303

Kwalifikacji

B.3. Wykonywanie płaszczy ochronnych z blachy oraz konstrukcji wsporczych i nośnych izolacji przemysłowych

 

MULTiSERWIS Krapkowice

 

Dział Rozwoju Personalnego (Rekrutacja)

Tel. + 48 77 40 09 136

http://www.multiserwis.com.pl

 

 

 

Drukarz 732201

 B+K Walce

J. Eichendorffa 3, 47-344 Walce

tel. 77/4076310

Elektromechanik 741201

kwalifikacja

E.7. Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych

Operator obrabiarek skrawających 722307

kwalifikacja

M.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających

Ślusarz 722204

 kwalifikacja

M.20. Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi

Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne

ZK-REM spółka z.o.o

Ul. Filarskiego 1  47-330 Zdzieszowice

Tel. 77 484 22 10

http://www.zkrem.pl/

Ślusarstwo Ogólne  Stanisław Pistoła

Ul. Brzegowa 13 47-150 Leśnica

Tel. 461-53-95

 

Monter sieci, instalacji i urządzeń
sanitarnych 712616

kwalifikacja:
B.8. Wykonywanie robót związanych z
budową i remontem sieci komunalnych
B.9. Wykonywanie robót związanych z
montażem i remontem instalacji sanitarnych

Monter systemów rurociągowych 712613
kwalifikacja:
M.29. Montaż systemów rurociągowych

 

Systemy grzewcze Daniel Łubczonek
ul. Piastowska 40, Kędzierzyn‐Koźle
tel. 77‐482‐31‐09, kom. 510‐564‐972

Krawiec 753105

kwalifikacja

A.12. Wykonywanie usług krawieckich

Firma Colo-sport

DAMIAN SZKOLNY,

Kędzierzyn-Koźle, ul Bema 15

Tel. 77 4834031

Kucharz 512001

 

Kwalifikacja

T.6. Sporządzanie potraw i napojów

Zajazd Karolinka Gogolin

Kasztanowa 30 47-320 Gogolin

Tel. 77 4009460

http://www.zajazdkarolinka.com/

 Usługi Gastronomiczne i Rozrywkowe Adam Porada

Ul. Pionierów 2A 47-330 Zdzieszowice

Tel. 077 4845001

http://bazylia.info/

 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe

„ASTORIA” Garbacz Julia

ul. Góry św. Anny 5 47-330 Zdzieszowice

Tel. 77 4847649

 

Stolarz 752205

 kwalifikacja

A.13. Wytwarzanie wyrobów stolarskich

Zakład Stolarski Beniamin Grzesik

Ul. Myśliwca 15 47-330 Zdzieszowice

Tel. 774844226

Murarz-tynkarz 711204

 kwalifikacja

B.18. Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich

Firma Wielobranżowa Budownictwo –Produkcja- Handel "RAJBUD”

ul. Krasowska 4  47-150 Leśnica

tel. 77 404-83-76

 

 

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

 kwalifikacja

M.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

Firma Usługowo Handlowa BEWA

Stacja diagnostyczna w Gogolinie

ul. Ligonia 95

47–320 Gogolin

tel.: 77 556 02 29

tel.: 77 553 10 97

tel.kom.: 600 047 356

http://stacjaobslugibewa.pl/

 Krzysztof Steindor J.M.K-Steindor Żyrowa

Ul. Wojska Polskiego 15

47-330 Zdzieszowice

Tel. 77 4632928

AUTO-SERWIS  Aleksander Błażewicz

Ul. Lesiańska 14 47-330 Januszkowice

Tel. 77 4844318

AUTO-SERWIS Szublicki Rafał

Ul. Daszyńskiego 1  47-150 Lichynia

Tel. 77 461-53-59  tel kom. 694-386-076

AUTO-SERVICE Henryk Szczesny

Ul. Domańskiego 11A  Żyrowa

Tel. 77 484-67-18  tel kom.  604-840-333


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne

>RED< spółka z.o.o

ul. Zdzieszowicka  45 47-150 Leśnica

tel. 77 461-52-84

Elektryk 741103

kwalifikacja

E.7. Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych

E.8. Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych

Zakład Elektryczny Jarosław Sojka

ul. Strzelecka 52, 47-320 Gogolin

Tel. 77 4666198

Zakład Usług Elektrycznych

Hyliński Wojciech

47-330 Żyrowa ul. Oswalda Koprka 4

tel. 77 484 64 29  603195551

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905

B.5. Montaż systemów suchej zabudowy

B.6. Wykonywanie robót malarsko-tapeciarskich

B.7. Wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych

Zakład  Remontowo-Budowlany  Joachim Gasz

Ul. Myśliwca 34 47-330 Zdzieszowice

Tel. 77 4844580  tel kom. 602-608-979

Sprzedawca 522301

kwalifikacja

A.18. Prowadzenie sprzedaży

Drogeria ERNST  s.c Adrian i Lidia Ernst

Ul. Chrobrego 6 47-330 Zdzieszowice

Tel. 77 484-44-48 tel kom. 602-387-945

Małgorzata Biemek Firma Handlowo Usługowa Margaret

Krapkowice

Ul. Rynek 4  47-300

Tel. 77 466-41-16

Firma Handlowo-Usługowa „ GRZESIO“Grzegorz Hołoga

Ul. Wyzwolenia 9/2 47-225 Kędzierzyn-Koźle

Gminna Spółdzielnia “ Samopomoc Chłopska”

Ul. Góra św. Anny 6 47-330 Zdzieszowice

Tel. 77 40648 20 | 77 4726121

 

"EKO - NATURA" SP.J.

Adam Morawski i Jarosław Kotrski

ul. Wspólna 9, 45-831 Opole

tel. 77 457 50 94

 

Fryzjer 514101

kwalifikacja

A.19. Wykonywanie zabiegów fryzjerskich

Studio Fryzjerskie „ NEW IMAGE”  Aniela Sojka

ul. Filarskiego 11 47-330 Zdzieszowice

Tel. 505-178-152

 

Zakład Fryzjerski  Anna Styra

ul. Nowa 6 47-330 Zdzieszowice 

Tel. 77 4844522

Studio Fryzjerskie „Galeria”

ul. Bema 10/2

47-224 Kędzierzyn – Koźle

Tel. 77 4810183

Salon Fryzjerski IRENA

Kędzierzyn-Koźle
ul. Karola Miarki 1
47-220 Kędzierzyn-Koźle
Tel. kom.: 663638193

Monter izolacji budowlanych 712401

B.11. Wykonywanie izolacji budowlanych

Harnos Paweł Roboty Ogólnobudowlane

ul. Zdzieszowicka 39
47-150 Leśnica
tel. kom. 512 333 370

 

 

 

Partnerzy

  • MULTiSERWIS
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4