foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W tym tygodniu odbędą się WARSZTATY FOTOGRAFICZNE „Podstawy fotografii-pejzaże, portrety, fotoreportaże-przygotowanie do realizacji zadań projektowych”
To prawdziwa gratka dla uczestników Projektu: EDUKO 2017 pt. „Pamiętnik fotografią pisany – pasjonująca Opolszczyzna” zajęcia poprowadzi: MARCIN SZEWCZAK Prezes Zarządu Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego
spotkanie odbędzie się w dniu 22 czerwca 2017 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach. Startujemy równo o godzinie 10.00!
Młodzieżowa Rada Miejska w Zdzieszowicach ZAPRASZA!

Więcej informacji w plakacie

Ponad cztery godziny trwała wyjątkowa sesja fotograficzna Edukowiczów na Zamku w Mosznej. W dniu 13 czerwca w ramach projektu „Pamiętnik fotografią pisany - Pasjonująca Opolszczyzna” EDUKO 2017, uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II oraz Publicznego Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zdzieszowicach, wzięli udział w warsztacie plenerowym. To połączenie idei tradycyjnego zwiedzenia i poznania pasjonującej historii miejsca wraz z sesją fotograficzną.
Uczestnicy świetnie wykorzystali zdobytą wcześniej już wiedzę w czasie warsztatów fotograficznych na temat profesjonalnego wykonywania zdjęć. Młodzi ludzie w twórczy sposób wykorzystali własny potencjał w aranżacji sesji fotograficznej. Wzajemnie się inspirowali współpracując na planie zdjęciowym jako fryzjer, mejkapista, model czy fotograf.

Czytaj więcej...

Już 8 czerwca 2017 dla uczestników Projektu: EDUKO 2017 pt. „Pamiętnik fotografią pisany – pasjonująca Opolszczyzna”, odbędą się profesjonalne WARSZTATY FOTOGRAFICZNE.
Godzina: 11.00, miejsce: Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach
Zajęcia poprowadzą nauczyciele ZS- eksperci od fotografii i grafiki komputerowej:

Czytaj więcej...

Fotografia jest dziś w zasięgu każdego, ale trzeba poznać parę sztuczek dzięki którym zdjęcia będą naprawdę dobre. Poprzez udział w naszym młodzieżowym projekcie EDUKO 2017 pt. „Pamiętnik fotografią pisany – pasjonująca Opolszczyzna”, zaczniesz patrzeć na świat jak profesjonalny fotograf!
Z nami nie ma nudy! Poznasz ludzi z pasją, miejsca historii i dziedzictwa kulturowego, będziesz świadkiem niezwykłych wydarzeń. Czekają Cię zajęcia z profesjonalistami w studiu i w plenerze.
Dla uczestników przygotowaliśmy bogaty program warsztatów plenerowych, szkoleń i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, wydamy własny kalendarz oraz powstanie projekt okładki płyty zespołu Livermorium. Oj będzie się działo!
Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.zs.zdzieszowice.pl w zakładce EDUKO.

Młodzieżowa Rada Miejska W Zdzieszowicach

 

 

 

Partnerzy

  • MULTiSERWIS
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4