foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dostęp do aktualnych testów egzaminacyjnych z kwalifikacji pod linkiem

Arkusze egzaminacyjne - część praktyczna - dostępne tutaj

 

 

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

w sesji czerwiec 2018

 

Część pisemna

Lp.

Zdający

Kwalifikacja

Liczba zdających

Liczba zdających w sali

Data

Godz.

Sala

Czas trwania

1.        

K. Mirosław

T.06 Sporządzanie potraw i napojów

1

12

19.06.2018 (wtorek)

8.00

11

60 min

M. Szymon

E.07 Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych

2

G. Dominik

J. Martin

M.20 Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi

3

R. Patryk

P. Damian

A. Dawid

A.54 Przygotowywanie materiałów graficznych do procesu drukowania

6

Ch. Patryk

G. Wioletta

G. Kacper

Sz. Sandra

S. Agnieszka

2.        

G. Julia

A.54 Przygotowywanie materiałów graficznych do procesu drukowania

12

14

19.06.2018 (wtorek)

10.00

11

60 min

H. Eliza

K. Dominik

K. Laura

K. Natalia

N. Ida

P. Grzegorz

P. Anna

R. Artur

S. Justyna

Sz. Katarzyna

W. Kamila

G. Sandra

A.18 Prowadzenie sprzedaży

2

T. Laura

3.        

B. Natalia

A.59 Przygotowywanie sprzętu, odczynników chemicznych i próbek do badań analitycznych

9

15

19.06.2018 (wtorek)

10.00

15

60 min

L. Julia

L. Dominika

R. Patrycja

R. Wiktoria

S. Artur

Ś. Mateusz

W. Magdalena

Z. Maxim

W. Dominik

A.25 Wykonywanie projektów multimedialnych

1

A. Wiktoria

A.54 Przygotowywanie materiałów graficznych do procesu drukowania

5

B. Oliwier

Ch. Julia

G. Dastin

G. Natalia

4.        

W. Dominik

A.55 Drukowanie cyfrowe

1

10

19.06.2018 (wtorek)

12.00

15

60 min

Ch. Patryk

A.25 Wykonywanie projektów multimedialnych

9

D. Adrian

G. Dawid

G. Wioletta

G. Kacper

N.Szymon

Sz. Sandra

W. Klaudia

W.Aleksandra

 

Część praktyczna

Lp.

Zdający

Kwalifikacja

Liczba zdających

Liczba zdających w sali

Data

Godz.

Sala

Czas trwania

1.        

G. Wioletta

A.55 Drukowanie cyfrowe

3

3

22.06.2018 (piątek)

12.00

11

120 min

K. Adrian

W. Dominik

2.        

Ch. Patryk

A.25 Wykonywanie projektów multimedialnych

6

6

25.06.2018 (poniedziałek)

9.00

11

180 min

D. Adrian

G. Dawid

G. Wioletta

G. Kacper

N.Szymon

3.        

Sz. Sandra

A.25 Wykonywanie projektów multimedialnych

4

4

26.06.2018 (wtorek)

9.00

11

180 min

W. Klaudia

W.Aleksandra

W. Dominik

4.        

Sz. Łukasz

A.25 Wykonywanie projektów multimedialnych

3

3

26.06.2018 (wtorek)

15.00

11

180 min

S. Agnieszka

M.Dawid

5.        

Ch. Sara

A.28 Organizacja i nadzorowanie transportu

6

6

26.06.2018 (wtorek)

9.00

A

120 min

H. Kinga

K. Paweł

P. Karolina

S. Adrianna

T. Natalia

6.        

M.Małgorzata

A.29 Obsługa klientów i kontrahentów

3

3

26.06.2018 (wtorek)

13.00

A

120 min

W.Aleksandra

Ch. Sara

7.        

A. Dawid

A.54 Przygotowywanie materiałów graficznych do procesu drukowania

6

6

27.06.2018 (środa)

9.00

15

180 min

A. Wiktoria

B. Oliwier

Ch. Julia

G. Dastin

G. Natalia

8.        

W. Kamila

A.54 Przygotowywanie materiałów graficznych do procesu drukowania

5

5

27.06.2018 (środa)

15.00

15

180 min

Ch. Patryk

G. Wioletta

G. Kacper

Sz. Sandra

9.        

G. Julia

A.54 Przygotowywanie materiałów graficznych do procesu drukowania

6

6

28.06.2018 (czwartek)

9.00

15

180 min

H. Eliza

K. Dominik

K. Laura

K. Natalia

N.Szymon

10.    

N. Ida

A.54 Przygotowywanie materiałów graficznych do procesu drukowania

6

6

29.06.2018 (piątek)

9.00

15

180 min

P. Grzegorz

P. Anna

R. Artur

S. Justyna

Sz. Katarzyna

 

 

Uczniowie zdający część praktyczną poza szkołą

Lp.

Zdający

Kwalifikacja

Miejsce

Data

Godz.

Sala

1

G. Sandra

A.18 Prowadzenie sprzedaży

Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich

Ul. Zamkowa 5

Krapkowice

25.06.2018

8.00

40

T. Laura

25.06.2018

8.00

40

2

B. Aleksandra

A.20 Rejestracja i obróbka obrazu

Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie

Szpakowa 1, Lubin

Pisemny

19.06.2016

10.00

3

Praktyczny

28.06.2018

9.00

1

3

B. Natalia

A.59 Przygotowywanie sprzętu, odczynników chemicznych i próbek do badań analitycznych

Zespół Szkół Zawodowych
im. Stanisława Staszica
ul. Struga 16
45-073 Opole

28.06.2018

9.00

114

L. Julia

28.06.2018

9.00

114

L. Dominika

28.06.2018

9.00

114

R. Patrycja

28.06.2018

9.00

114

R. Wiktoria

28.06.2018

9.00

114

S. Artur

28.06.2018

15.00

114

Ś. Mateusz

28.06.2018

15.00

114

W.Magdalena

28.06.2018

15.00

114

Z. Maxim

28.06.2018

15.00

114

4

M. Szymon

E.07 Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych

Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego

Mostowa 7, Kędzierzyn-Koźle

25.06.2018

9.00

8

G. Dominik

25.06.2018

9.00

8

5

J. Martin

M.20 Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi

Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego

Mostowa 7, Kędzierzyn-Koźle

22.06.2018

16.00

3

R. Patryk

22.06.2018

16.00

3

P. Damian

22.06.2018

16.00

3

6

K. Mirosław

T.06 Sporządzanie potraw i napojów

Centrum Kształcenia Ustawicznego Powstańców Śląskich 3, Strzelce Opolskie

27.06.2018

16.00

143

 

Dokument w formacie PDF Instrukcja dla zdającego

Dokument w formacie PDF Procedury przeprowadzenia egzaminu - informacja dla zdających

           

            Deklaracja przystąpienia do egzaminu (uczeń/absolwent)

            Deklaracja przystąpienia do egzaminu (słuchacz KKZ)

 

 

 

 

Partnerzy

  • MULTiSERWIS
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4