G.A.N.G. Pomysłów

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Miejsce na przeżycie Genialnej, Ambitnej, Niecodziennej Grywalizacji.

G.A.N.G. Pomysłów w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach zaprasza do udziału w nowatorskich zajęciach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Urozmaicamy naukę wykorzystując elementy grywalizacji, dzięki czemu z łatwością zapamiętacie nowe rzeczy a nauka stanie się lekka, łatwa i przyjemna!

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, mając do wyboru cztery obszary:

  • Chemia i ochrona środowiska
  • Informatyka, poligrafia i reklama
  • Transport i spedycja
  • Trening pozytywnego rozwoju

Chcesz osiągnąć coś nowego, lubisz dynamiczne zajęcia, na których nie będziesz się nudzić? Potrzebujesz wyzwań, nowych bodźców i chcesz się przy tym dobrze bawić?

Zapraszamy do naszego G.A.N.G.U !

Chemia i ochrona środowiska

Warsztaty eksperymentalne dla dzieci i młodzieży mają na celu przybliżenie uczestnikom – graczom tajemnic otaczającego nas świata poprzez gry edukacyjne, zabawy i eksperymenty chemiczne. W czasie spotkania, samodzielnie przeprowadzają ciekawe eksperymenty korzystając z zestawów edukacyjnych przygotowanych specjalnie dla nich.

Informatyka, poligrafia i reklama

Zajęcia dla dzieci, młodzieży i seniorów. W prosty i nieskomplikowany sposób każdy uczestnik – gracz będzie miał możliwość poczuć się jak profesjonalny filmowiec, fotograf czy grafik. Ciekawe zajęcia, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu pod okiem specjalistów.

Transport i spedycja

W tym miejscu dzieci, młodzież i dorośli mogą wziąć udział w zajęciach dotyczących transportu i jego organizacji. Na wirtualnej giełdzie uczestnicy - gracze na zasadach grywalizacji pozyskują klientów, szukają ładunków i środków transportu, a przez to realizują główny cel każdej firmy – osiągnięcie zysku!

Trening pozytywnego rozwoju

Są to zajęcia rozwijające kompetencje personalne i społeczne. Uczniowie uczą uczniów! Zapewniamy ciekawe doznania poprzez prezentowanie zainteresowań młodzieży oraz obcowanie z kulturą.

  W naszych zajęciach opartych na konwencji gry nie ma stresujących testów, klasówek i wzroku nauczyciela! Gry uczą! Zapraszamy!

Zajęcia organizujemy tak, aby realizowały podstawę programową kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Czas trwania oraz termin zajęć dopasowujemy do możliwości naszych odbiorców.

Zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.77/4844997 - Justyna Raszczyk.

 

 

Partnerzy

  • MULTiSERWIS
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4