Startuje VII edycja Programu ZainSTALuj się!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

VII edycja Programu ZainSTALuj się!Przed nami ósma edycja Programu Edukacyjnego ZainSTALuj się. W tym roku szkolnym czeka nas wiele atrakcji i korzyści.

Jak wiecie udział w programie umożliwia nam ArcelorMittal Poland - największy producent stali w Polsce. Jednym z oddziałów Firmy jest nasza Koksownia Zdzieszowice – największy producent koksu w Europie.

ArcelorMittal PolandW ramach Programu odbędą się spotkania edukacyjne oraz piknik naukowy, warsztaty umiejętności miękkich oraz korepetycje do matury z matematyki i języka angielskiego. W Szkole powstanie Strefa Arcelormittal – gdzie w komfortowych warunkach będziecie mogli zapoznać się z informacjami na temat Programu oraz firmy ArcelorMittal.

Program Edukacyjny ZainSTALuj się powstał z myślą o uczniach i studentach chcących rozwijać kompetencje niezbędne do śmiałego poruszania się po dzisiejszym rynku pracy. W ramach programu oferujemy udział w szeregu aktywności i wydarzeń, takich jak:

 • spotkania z ekspertami ArcelorMittal
 • program Ambasadorski
 • warsztaty umiejętności miękkich
 • wizyty w zakładach produkcyjnych
 • spotkania edukacyjne
 • konkursy
 • praktyki studenckie i uczniowskie

Więcej o programie możecie dowiedzieć się tutaj:

Strona Programu Edukacyjnego ZainSTALuj się

Zachęcamy do udziału w guizach i konkursach organizowanych online (do wygrania nagrody!) oraz do zapisania się do newslettera. Poprzez stronę internetową można również samodzielnie aplikować o praktykę zawodową. Tak więc startujemy!

 

 

 

Partnerzy

 • MULTiSERWIS
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4