A A A Wersja kontrastowa

Aktualności

Ponad stu przedstawicieli firm z regionu uczestniczyło w spotkaniu pod nazwą Kompas Gospodarczy w sercu Opolszczyzny, które odbyło się na Zamku w Mosznej. Wydarzenie zainicjowane przez powiat krapkowicki przy współpracy z Opolską Izbę Gospodarczą jest okazją do wymiany doświadczeń, sieciowania, ale też dyskusji o problemach i pomysłach o tym, jak je rozwiązać.

Uczestnicy spotkania, a byli to prezesi, dyrektorzy i przedstawiciele firm z terenu powiatu krapkowickiego oraz członkowie i sympatycy...

Informacja o spotkaniu informacyjnym

04 października 2022

Zarząd Spółki Wodnej w Strzeleczkach zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 5 października 2022 r. o godzinie 10.00, w sali narad Urzędu Gminy Strzeleczki, Rynek 4, 47-364 Strzeleczki. Tematyka spotkania będzie poświęcona dalszemu funkcjonowaniu Spółki.

Specjalnie z myślą o Festiwalu Dyni na trzech trasach pomiędzy Otmętem, Krapkowicami i Gogolinem 1 października kursować będzie wyjątkowa kolejka! Zapoznajcie się z rozkładem jazdy i wsiądźcie do pociągu nie byle jakiego! Wstęp bezpłatny, godziny kursowania podane są orientacyjnie i mogą ulec zmianie ze względu na warunku drogowe.

 

Pokaz kulinarny Karola Okrasy, próba ustanowienia rekordu w lepieniu pierogów z dynią, gigantyczne warzywa i jesienne stoły pełne potraw do degustacji. Festiwal Dyni nadchodzi wielkimi krokami. Zapraszamy Was z rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi, 1 października na parking za krapkowickim starostwem. Startujemy o godzinie 11:00. Będzie biesiadnie, smacznie, folkowo, charytatywnie i w 100% pomarańczowo, jak na dynię przystało! Szczegółowy program na plakacie!